i-soc@i-soc.org.ua +380 (44) 255-71-07

Аспірантський клуб вдосконалює свою діяльність

Ініціатива молодих науковців Інституту соціології «Аспірантський клуб» спрямована не тільки на зміцнення мережі нинішніх аспірантів, а й на розвиток взаємодії з випускниками аспірантури Інституту соціології НАН України.

З метою формування діалогу із теперішніми та колишніми аспірантами, а також максимальної адаптації формату та програми діяльності до потреб та очікувань учасників клубу в межах ініціативи планується проведення регулярних опитувань учасників щодо бажаного формату та тематики зустрічей, найбільш актуальних питань, спікерів, яких учасники клубу хотіли б бачити на зустрічах.

В жовтні 2023 року було проведено перше пілотне опитування, присвячене як бажаній тематиці зустрічей, так і формату роботи самого клубу – формату комунікації і взаємодії із членами клубу, бажаній частоті зустрічей тощо.

Отримані результати опитування будуть враховані при розробці формату та програми діяльності клубу в 2024 році та дозволять зробити відповідну програму максимально цікавою, актуальною та корисною для всіх членів клубу.