i-soc@i-soc.org.ua +380 (44) 255-71-07

1 лютого 2024 року відбулася зустріч аспірантів з Ольгою Буровою, старшою науковою співробітницею відділу соціально-політичних процесів та національною представницею WAPOR від України.

Аспіранти Інституту соціології НАН України зацікавлені отримати різносторонній досвід та реалізувати свої дослідження. Тож звісно замислюються над пошуком наукових партнерів всередині та за межами країни, підтримувати наукові зв'язки та зробити внесок, застосовуючи досвід провідних науковців.

Ольга Бурова розповіла, що в цьому може допомогти членство у Всесвітні асоціації дослідження громадської думки. Асоціація просуває найвищі професійні стандарти, етику та методи опитування по всьому світу. За допомогою публікацій, семінарів, зустрічей та освітніх ініціатив WAPOR стимулює постійний насичений діалог серед її членів. Це дійсно надзвичайний досвід – зустрітися з колегами з усього світу, обмінятися новинами, ідеями та відкриттями.

Під час зустрічі, ми впевнилися, що членство в WAPOR, є надзвичайно корисним та продуктивним. Дякуємо пані Ользі Буровій за цікаву розмову, мотивацію до пошуку можливостей міжнародної співпраці та використанню наявних ресурсів, які надає WAPOR.