i-soc@i-soc.org.ua +380 (44) 255-71-07

18 березня 2024 року відбулася зустріч аспірантського клубу з Володимиром Іллічем Паніотто, українським соціологом, доктором філософських наук, генеральним директором Київського міжнародного інституту соціології, професором кафедри соціології Університету «Києво-Могилянська Академія».

Зустріч присвячена надзвичайно актуальній темі – «Проблеми кількісних досліджень в умовах війни: труднощі формування вибіркової сукупності, особливість проведення опитувань і специфіка аналізу отриманих результатів». Адже соціологічні дослідження надзвичайно важливі, проте здійснювати їх в таких умовах дуже важко з багатьох причин: зменшення фінансування, відсутність перепису населення, безпекові проблеми на окупованих та прифронтових територіях, питання довіри до отриманих даних та технічні проблеми. Однак немає нічого не можливого, і Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) під керівництвом Володимира Ілліча яскраво це демонструє. Сам пан Паніотто переконаний, що соціологічні опитування під час війни є життєво необхідними.

Зустріч з Володимиром Паніотто надихнула аспірантів на більш активну роботу над своїми дослідницькими проектами і більш серйозно підходити до технічних та методологічних аспектів дослідження в умовах війни.