i-soc@i-soc.org.ua +380 (44) 255-71-07

Тягло Катерина Олександрівна

Кандидат соціологічних наук, науковий співробітник

Телефон:
+380 (44) 253-44-50
E-mail:
katte.tyaglo@gmail.com
Тягло Катерина Олександрівна

Біографічна довідка

Закінчила соціологічний факультет Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. У 2007-2010 рр. навчалась в аспірантурі Інституту соціології НАН України, науковий керівник – Костенко Н.В. У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію за темою: «Сучасна українська література в репрезентації етнонаціональних ідентичностей».

Співпрацює з відділом соціологічних досліджень у НДЛ культури лідерства Київського Університету імені Бориса Грінченка. Бере участь в реалізації дослідницьких проектів Центру міської історії Центрально-Східної Європи, зокрема у міжнародному проекті «Регіон, нація та інше. Міждисциплінарна та транскультурна реконструкція України» (2012-2015 рр.). Детальніше про проект 

Сфера наукових інтересів: соціологія культури та масових комунікацій, соціологія літератури, соціологія мистецтва, соціологія міста, якісні методи соціологічних досліджень.

Наукові публікації

  1. Тягло К.О. Образи «Єдиної Європи» та «європейськості» в сучасній українській літературі / К. Тягло // Смислова морфологія соціуму / за ред. Костенко Н.В. — К.: ІС НАН України, 2012.